Adli Sicil Belgesi Tercüme

Adli Sicil Kaydı tercümesi-çevirisi, alanında uzman profesyonel tercüman kadromuz tarafından dikkatlice incelenir, çevirirken dil bilgisine ayrı bir önem verilir, anlam kaybı ve istenilen hedeften sapmadan hatasız bir tercüme-çeviri ortaya çıkarırlar. Tamamlanmış tercüme-çeviri proje redaktör tarafından bir kez daha kontrol edilir ve onaylandıktan sonra müşteriye iletilir.

ÇeviriGo Dil Hizmetleri olarak profesyonel tercüman kadromuz ile Türkiye’nin bütün illerine ve yurt dışına kaliteli ve hızlı adli sicil kaydı tercüme-çeviri hizmetleri vermekteyiz. Yapmanız gereken tek şey yazılı çevirisini-tercümesini istediğiniz metni, evrakı veya dosyanın taranmış halinin bize e-posta ile iletmeniz veya kargo ile yollamanız.

Belgeleriniz elimize geçtikten sonra proje incelenir, size uygun bir fiyat teklifi sunulur ve onayınızdan sonra en kısa zamanda tercümesi-çevirisi tamamlanarak tarafınıza ulaştırılır.

Tüm adli sicil kaydı tercüme-çeviri projelerimiz yeminli tercümanlar tarafından yapılmakta ve yeminli tercüman kaşesi vurulmakta ve istenildiğinde çevirilerin-tercümelerin Noter’de Tasdik işlemlerinin de takibi yapılmaktadır. Ayrıca çevirilerin-tercümelerin uluslararası düzeyde geçerliliğe sahip olması için Apostil hizmetleri de sunulmaktadır.