Çeviri Hizmetleri
Yurt içinde ve yurt dışındaki geniş uzman çevirmen ağımız ve uluslararası çözüm ortaklarımızla aşağıdaki dillerde hizmet vermekteyiz: İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, Arapça, Bulgarca, Çince, Hollandaca/Felemenkçe, İtalyanca, İspanyolca, Portekizce, Japonca, Korece, Lehçe, Romence, Ukraynaca, Yunanca, Letonca, Litvanyaca, Fince, İsveççe, Norveççe, Danimarkaca, Çekçe, Sırpça, Hırvatça, Makedonca, Gürcüce, Azerice, Türkmence, Özbekçe, Kırgızca, Kazakça. Diğer diller için lütfen danışınız. Yabancı dillerden Türkçeye veya Türkçeden yabancı dillere çevirinin yanı sıra yabancı dil çiftleri arasındaki çevirilerinizde de kusursuz, yüksek kaliteli ve zamanında hizmet sunmaktayız. Yeminli Tercüme Ofisi çok dilde, diller ve kültürler arası iletişim ihtiyaçlarınıza tam destek veren bir dil hizmetleri şirketidir.


Danışmanlık Hizmetleri
Ekibimiz daha sonra ölçüm ve başarı için online strateji değerlendirilmesi için APG tanımlayabilir. Bütçenizi şekillendirme, firmanızın bulunduğu durum, hedef ve amaçlarının bulunduğu bir yapıda başarıya koşulabilir. Müşteri profil odaklı çalışan ajansımız, hedef kitlenizin yarışmadaki bulunduğu yeri ve ne yapmanız gerektiği senaryosunu size başarılı bir şekilde sunar. Kurumsal Danışmanlık Hizmeti yapılanmanızı ve izlenmesi gereken yol haritanızı belirleyelim.Galeri / Araç Tedarik
Uzun dönem araç kiralama yapmak istediğinizde araç kiralama firmalarından tek tek fiyat almaya çalışmak ve hangisi ihtiyaçlarınıza en uygun karar vermek zaman alan bir süreç. Teklifler size sıra gelip de elinize ulaştığında farklı kiralama firmalarının farklı sözleşme şartlarını karşılaştırmak ve kiralamanın toplam maliyetini belirlemek gerekiyor. Tasit.com’da size zaman kazandırıyor ve en iyi fiyatlı hizmeti en şeffaf şekilde alabilmenizi sağlıyoruz. Kurumsal aylık araç kiralamanın avantajları Kurumunuzun araç kiralama ihtiyaçları için bu kadar zaman ve emek harcamadan da en iyi fiyatlı uzun dönem (aylık) araç kiralama fiyatlarına hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.